Eesti Rahva Muuseum

ERMi restoran "Pööripäev"

Muuseumi restoran pakub kõike moodsast eesti köögist, pannes rõhku Eesti päritolu toorainele, ilule ja teeninduse kvaliteedile.

Toeta kodumaist! ERMi e-poes on sooduspakkumised

Keerulisemate aegade kiuste toetame tublisid kodumaiseid tegijaid. Igal nädalal leiad meie e-poest uusi üllatushindasid.

Muinasjutunäitus "Elas kord..." ehk mööda muinasjuturadu

Muinasjutunäitus oma allmaailma, võlumetsa ja paljude teiste salapäraste paikadega on taas avatud!

Tere tulemast!

Eesti suurimas muuseumis on kõike rohkem kui kuskil mujal ja kunagi varem: ruumi, lugusid, teadmisi, sündmusi.   

ERMi LASTELAAGER „Kirju-mirju mosaiik“

ERMi suvine lastelaager on mosaiik vahvatest tegevustest! Kolme päeva jooksul kogume tarkusi nii kodu lähedalt kui ka kaugelt: uurime loodust ning looduslikke materjale, rändame muinasjuturadadel nii muuseumi sees kui ka väljas, teeme sporti ja meisterdame. Laagrid toimuvad 14.-16. juulil ning 17.-19. augustil 2020 kell 10.-15.00.
Uudised Esmaspäev, 24. august

Muuseumipedagoogide suvekool 2020

Tänavu toimub muuseumiõpetajate suvekool mõnevõrra teistsuguses formaadis. Ettekanded jõuavad kõigi huvilisteni varem jäädvustatuna augusti teisel nädalal ja töötubade päev toimub Eesti Rahva Muuseumis esmaspäeval, 24. augustil. 

Uudised Reede, 19. juuni

ERMi uuel näitusel on pildis ja helis kitsetalud

Näitus Eesti kitsepiimakultuurist toob meie ette kolme väiketalu argipäeva – kuidas käsitöötooted sünnivad ja kuidas on neis taludes põimunud töö- ja pereelu. Nichole Michelle Weimeri kureeritud näitus on ERMi rahvakultuuri teabekeskuses 11. septembrini, pääs sinna on prii.
Uudised Teisipäev, 16. juuni

Otsimismäng lastele: „Muinasjutuväli“

Muinasjutunäitus „Elas kord…“ on laienenud ERMi välialale. Otsimismängu „Muinasjutuväli“ lood ja ülesanded õpetavad sind enda ümber muinasjutte märkama! Hoia silmad lahti, nuputa ning leia kaardile märgitud punktidest 15 tähte, mis õigesse järjekorda pannes annavad kokku lahendussõna.

Oleme avatud

Näitused/Pood
T–P 10–18

Restoran

T–P 10–18

UURIMISSAAL, RAAMATUKOGU JA teabekeskus
T–R 10–17

Muuseum on suletud 2020. aastal:
20.08, 24.-26.12, 30.-31.12